Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Jídelna

 
 

Úhrada stravy:

Provádí se v hotovosti provozní pracovnici poslední dva pracovní dny v tom daném měsíci, tedy zpětně dle počtu odebraných jídel.

Vybranou částku musíme ihned na začátku nového měsíce odevzdat. Prosíme Vás proto, abyste tyto termíny dodržovali, i když je Vaše dítě např. zrovna nemocné a nedochází do MŠ (to platí i v případě nutnosti bezhotovostních plateb, bude-li nutné k nim přistoupit). Předem děkujeme za spolupráci. Celodenní stravné nyní činí 48,- Kč (děti s odkladem šk. docházky 52,- Kč), bez odpolední svačinky 36,- Kč (děti s odkladem šk. docházky 40,- Kč).

Polodenní docházka (příp. změna na celodenní stravování) se hlásí na celý měsíc předem. Není možné toto měnit denně či týdně. Pokud jde domů dítě po obědě výjimečně, odchází bez odpolední svačinky.

 

Přihlašování a odhlašování dětí provádějte, prosím, po celý školní rok vždy pouze písemně SMS zprávou (731 598 681).

Volejte pouze v případě nějakého dotazu nebo potřebné nutné domluvy.

Onemocní-li Vaše dítě a vy nepřítomnost nenahlásíte SMS zprávou, automaticky přihlášení dítěte na stravování pokračuje. Je tedy ve vašem zájmu včas  změnu nahlásit.

Stravování se poskytuje v době přítomnosti dítěte v MŠ.

První den nemoci je možné objednaný oběd vyzvednout v 11.30 hodin (pokud nemáte nařízenou karanténu či izolaci v rodině nebo příznaky infekčního onemocnění)

Po nemoci je nutné znovu dítě na stravování vždy nahlásit (zprávou SMS) pracovní den předem (tedy v pátek na pondělí, v pondělí na úterý…) do 11.00 hodin. Po tomto čase není možné provést změnu, neboť po 11. hodině nahlašujeme počty dětí na další den do jídelny v MŠ Čtyřlístek, odkud se jídlo dováží.

 
 

Sdílet:

 

ŠKOL(K)A V PŘÍRODĚ - PROVOZ V MŠ

 

ZÁPIS DĚTÍ DO NAŠÍ MŠ

Ve čtvrtek 2.5.2024 od 15,00 hodin

NÁVŠTĚVA ZOOPARKU STĚŽERY